ניתוח עפעפיים – למי מתאים

ניתוח עפעפיים – למי מתאים

ניתוח עפעפיים

למי ניתוח עפעפיים מתאים ?
ניתוח עפעפיים הוא ניתוח בו מרימים את החלק העליון והתחתון של העפעף, מסירים עודפי עור ושומן ותופרים כך שהעור באזורים אלו יהיה מתוח. ניתוח הרמת עפעפיים מתאים לאנשים אשר סובלים מעיניים נפולות ועייפות. כמו כן, הניתוח מתאים לגילאי 27 ומעלה בדרך כלל. תופעה זו יכולה להיגרם בגלל עייפות יתר, גנטיקה, מחלות, עישון ועוד.

מדובר על הניתוח השלישי בשכיחותו בישראל וזאת משום שאנשים רבים סובלים מהתופעה אך הם אינם מוכנים להשלים עם המראה העייף וגם משום שלאחר ניתוח זה השינוי במראה הפנים הוא עצום.

על הניתוח :
ניתוח עפעפיים הוא לא ניתוח מסובך אך הוא ניתוח אשר מצריך עדינות ומיומנות רבה. את ניתוחי העיניים יש לבצע בסביבה רפואית סטרילית ומבוקרת ולאחר בדיקות רפואיות ובדיקות עיניים המאשרות את התאמת המטופל להליך.

במהלך הניתוח מסירים עור העלמת קמטים ועודפי שומן על פי הצורך ואז תופרים תחת קפל העור הטבעי כדי למנוע צלקות בולטות לעין. לאחר הניתוח ייתכנו שטפי דם ונפיחות באזור העיניים אשר יעברו מעצמם לאחר כמה ימים. אין להתאפר או להרכיב עדשות מגע בשבוע הראשון לאחר הניתוח. כמו כן, רצוי לא לעסוק בפעילות מאומצת כל שהיא למשך כמה שבועות לאחר הניתוח. אין צורך באשפוז לאחר הניתוח וכך המטופל יכול תוך כמה שעות התאוששות לחזור לביתו.

לא מדובר בניתוח מורכב כאמור אך כדי שהוא יבוצע כהלכה יש לעשותו במסגרת רפואית מקצועית, בחרו רופא מטפל לאחר בדיקה מעמיקה על התחום ועל המרפאות השונות בהן ניתן לעבור את ההליך.

הרזייה בשיטת HCG

הרזייה בשיטת HCG

הרזייה HCG – עובדת בשבילך!

מהות דיאטת HCG
דיאטת HCG תוקפת ישירות את השומן הבטני והמותני המסוכן המהווה גורם סיכון לבריאות הלב, וכן אותו שומן שכל כך קשה להיפטר ממנו בכל דיאטה רגילה אחרת. זאת הסיבה לפופולאריות הגדולה של דיאטת HCG וכן העובדה שהורמון הHCG המתווסף לדיאטה יוצר ירידה מהירה ומדהימה במשקל.

מסלולי הדיאטה
זאת דיאטה אפקטיבית בצורה יוצאת דופן ומתאימה גם לאנשים שגופם עבר כל סוג של דיאטה ומסרב לרדת במשקל בצורה משמעותית. כאשר תבחרו להתחיל במסלול דיאטת HCG הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לאכול היטב במשך יומיים. כן לאכול, ולאכול טוב, וזאת כדי לצבור בגופכם את הורמון הHCG לאחר יומיים של חגיגת קלוריות,מתחילה הדיאטה האמיתית במשך 23 יום לפחות ועד 40 יום לכול היותר.בתקופה זאת עליכם לאכול 500 קלוריות ביום שמגיעים מירקות פירות ושתי ארוחות הכוללות 100 גרם חלבון ובמקביל מקבלים את הורמון ה /HCG זאת אמנם דיאטה חמורה אבל אם אתם רוצים תוצאות לירידה משמעותית במשקל ובמיוחד לירידה בשומן הבטני ובשומן המותניים – הרזייה HCG היא בשבילכם.

מסלול המשך מתון
לאחר שלב אינטנסיבי זה אתם עוברים אל דיאטת HCG מתונה יותר שהופכת לאורח חיים קבוע. בתקופה של 20 יום אנשים הורידו בין 15-20 ק"ג וגם אנשים עם עודף משקל גדול יותר הורידו לאורך זמן כמות ק"ג מדהימה. דיאטת HCG נוסתה על ידי מספר אנשים עצום לאורך עשרות שנים ונהנו מתוצאות ששינו באופן דרמטי את חייהם. מי שמשלב דיאטה זו במסגרת לימודי קינסיולוגיה ואפילו לימודי נטורופתיה יכול לשפר את איכות חייו בצורה משמעותית!