השתלת עצם

השתלת עצם

השתלת עצם הרמת סינוס

השתלת עצם  מרפאה בה מועסק רופא המבצע השתלות שיניים צריכה להחזיק בציוד המתקדם ביותר. בחירת מרפאה מומלץ לבצע על פי ההנחיות הבאות:

 

וודאו כי המחיר המוצע לכם הוא מחיר ריאלי

 

לא כל מרפאה מחזיקה במכשור מתקדם לטובת השתלות עצם ואם המרפאה מעניקה לכם את הטיפול באמצעות מכשור מתקדם

הרי יש לכך השפעה מבחינת המחיר. במילים אחרות, אם מרפאה מציעה טיפול הכולל צילומים ואפשרות להשתלה ביום אחד, הרי המחיר צריך להיות גבוה יותר ממרפאה אשר אינה מציעה את האפשרות הנ"ל.  כאשר רופא השיניים עושה שימוש במכשור מתקדם הרי חווית ההשתלה שונה לחלוטין.

השתלת עצם
השתלת עצם

וודאו כי המרפאה מעמידה לרשותכם מענה יעיל

השתלת עצם היתרון המרכזי בבחירת מרפאה מוכרת הוא מענה מהיר בשעת הפנייה.

לעיתים ישנם מקרי חירום המחייבים את היערכות הצוות ולכן כדאי לדעת כי יש מאחוריכם מרפאה בעלת ותק.

מרפאה בעלת ותק המעסיקה מומחים בתחום תיתן מענה מהיר יותר מאשר מרפאה חדשה שאינה מעסיקה מומחים בתחום. נוסף על כך חשוב לבחון את טיב הקשר ביניכם לבין המרפאה- מרפאה המעניקה שירות מהיר למטופלים ומטפלת בבעיות ביסודיות.

 

טרם ההגעה למרפאה, אל תהססו לשוחח עם מטופלים קודמים,

שאלו את המטופלים אודות הטיפול, כיצד קיבלו אותם במרפאה ומה כוללת ההיערכות? האם הם התקבלו במהירות או שמא היו בעיות? האם בעת המענה הטלפוני המרפאה הייתה יעילה ? אותן שאלות יחסכו לכם עוגמת נפש ויסייעו לכם להכיר את המרפאה טוב יותר ויסייעו בקבלת מידע חשוב ביותר.

 

בדקו את אפשרות התשלום

 

כיום ניתן לבחון באפשרויות תשלום רבות,כאשר המרפאה הייתה מעוניינת לקבל את כל התשלום מראש אבל עבור רבים אין זה רעיון ישים אשר ניתן להוציא אל הפועל. ברוב המקרים תשלום עבור פרוצדורה של השתלת עצם מתבצע מדי חודש ימים. כמובן בעת הפגישה המקדימה עם המומחה המטפל כדאי לבחון את האפשרויות השונות. ברוב המקרים המרפאה תגלה גמישות ותאפשר חלוקה של תשלומים. אחרי הכל צוות המרפאה היה מעוניין לראות מטופלים מרוצים מאופן השירות במרפאה וממליצים על המרפאה בפני מכרים או קרובי משפחה.

ניתוח עפעפיים – למי מתאים

ניתוח עפעפיים – למי מתאים

ניתוח עפעפיים

למי ניתוח עפעפיים מתאים ?
ניתוח עפעפיים הוא ניתוח בו מרימים את החלק העליון והתחתון של העפעף, מסירים עודפי עור ושומן ותופרים כך שהעור באזורים אלו יהיה מתוח. ניתוח הרמת עפעפיים מתאים לאנשים אשר סובלים מעיניים נפולות ועייפות. כמו כן, הניתוח מתאים לגילאי 27 ומעלה בדרך כלל. תופעה זו יכולה להיגרם בגלל עייפות יתר, גנטיקה, מחלות, עישון ועוד.

מדובר על הניתוח השלישי בשכיחותו בישראל וזאת משום שאנשים רבים סובלים מהתופעה אך הם אינם מוכנים להשלים עם המראה העייף וגם משום שלאחר ניתוח זה השינוי במראה הפנים הוא עצום.

על הניתוח :
ניתוח עפעפיים הוא לא ניתוח מסובך אך הוא ניתוח אשר מצריך עדינות ומיומנות רבה. את ניתוחי העיניים יש לבצע בסביבה רפואית סטרילית ומבוקרת ולאחר בדיקות רפואיות ובדיקות עיניים המאשרות את התאמת המטופל להליך.

במהלך הניתוח מסירים עור העלמת קמטים ועודפי שומן על פי הצורך ואז תופרים תחת קפל העור הטבעי כדי למנוע צלקות בולטות לעין. לאחר הניתוח ייתכנו שטפי דם ונפיחות באזור העיניים אשר יעברו מעצמם לאחר כמה ימים. אין להתאפר או להרכיב עדשות מגע בשבוע הראשון לאחר הניתוח. כמו כן, רצוי לא לעסוק בפעילות מאומצת כל שהיא למשך כמה שבועות לאחר הניתוח. אין צורך באשפוז לאחר הניתוח וכך המטופל יכול תוך כמה שעות התאוששות לחזור לביתו.

לא מדובר בניתוח מורכב כאמור אך כדי שהוא יבוצע כהלכה יש לעשותו במסגרת רפואית מקצועית, בחרו רופא מטפל לאחר בדיקה מעמיקה על התחום ועל המרפאות השונות בהן ניתן לעבור את ההליך.

הרזייה בשיטת HCG

הרזייה בשיטת HCG

הרזייה HCG – עובדת בשבילך!

מהות דיאטת HCG
דיאטת HCG תוקפת ישירות את השומן הבטני והמותני המסוכן המהווה גורם סיכון לבריאות הלב, וכן אותו שומן שכל כך קשה להיפטר ממנו בכל דיאטה רגילה אחרת. זאת הסיבה לפופולאריות הגדולה של דיאטת HCG וכן העובדה שהורמון הHCG המתווסף לדיאטה יוצר ירידה מהירה ומדהימה במשקל.

מסלולי הדיאטה
זאת דיאטה אפקטיבית בצורה יוצאת דופן ומתאימה גם לאנשים שגופם עבר כל סוג של דיאטה ומסרב לרדת במשקל בצורה משמעותית. כאשר תבחרו להתחיל במסלול דיאטת HCG הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לאכול היטב במשך יומיים. כן לאכול, ולאכול טוב, וזאת כדי לצבור בגופכם את הורמון הHCG לאחר יומיים של חגיגת קלוריות,מתחילה הדיאטה האמיתית במשך 23 יום לפחות ועד 40 יום לכול היותר.בתקופה זאת עליכם לאכול 500 קלוריות ביום שמגיעים מירקות פירות ושתי ארוחות הכוללות 100 גרם חלבון ובמקביל מקבלים את הורמון ה /HCG זאת אמנם דיאטה חמורה אבל אם אתם רוצים תוצאות לירידה משמעותית במשקל ובמיוחד לירידה בשומן הבטני ובשומן המותניים – הרזייה HCG היא בשבילכם.

מסלול המשך מתון
לאחר שלב אינטנסיבי זה אתם עוברים אל דיאטת HCG מתונה יותר שהופכת לאורח חיים קבוע. בתקופה של 20 יום אנשים הורידו בין 15-20 ק"ג וגם אנשים עם עודף משקל גדול יותר הורידו לאורך זמן כמות ק"ג מדהימה. דיאטת HCG נוסתה על ידי מספר אנשים עצום לאורך עשרות שנים ונהנו מתוצאות ששינו באופן דרמטי את חייהם. מי שמשלב דיאטה זו במסגרת לימודי קינסיולוגיה ואפילו לימודי נטורופתיה יכול לשפר את איכות חייו בצורה משמעותית!